В Одеській області чоловік обікрав дівчину-підлітка
24 листопада 2022 – 16:00
В Болграді Одеської області чоловік викрав годинник у 15-річної дівчини, коли вона залишила його без нагляду на вуличній лавці. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. Потерпіла, помітивши зникнення гаджета, повідомила про це матері, і та звернулася до поліції. Правоохоронці розшукали зловмисника. Він зізнався, що здав майно…