В Одеській міській лікарні №11 планують відкрити нове кардіологічне відділення
17 червня 2024 – 19:19
В Одеській міській клінічній лікарні №11 тривають ремонтні роботи в корпусі, де буде відкрито нове кардіологічне відділення. Про це повідомили у мерії міста. Наразі проведено гідроізоляцію фундаменту будівлі, заміну дахового перекриття, покрівлі та вікон, утеплення фасаду, монтаж системи електропостачання, водопостачачння…