В Одесі в провулку Полуничному сталося загоряння в підвальному приміщенні 11-ти поверхового житлового будинку. Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області, пожежа трапилась 4 лютого. По прибуттю на місце, рятувальниками було встановлено загорання сміття в підвальному приміщенні. Вогнеборці загасили…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.