Жінку госпіталізували з тяжкими травмами ніг, а першу домедичну допомогу їй надали поліцейські, які перебували на патрулюванні неподалік.
В Одесі жінка потрапила під поїзд. Вона залишилася жива, але зазнана тяжлких травм. Про це в четвер, 29 лютого, повідомила пресслужба поліції Одещини. Аварія сталася сьогодні. "Правоохоронці попередньо встановили, що під час руху потяга, машиніст помітив, як через колії у невстановленому місці почала рухатись людина. Він подав…