В Одесі завтра на маршрути вийде лише третина електротранспорту
15 січня 2023 – 19:57
16 січня в Одесі на маршрути вийде лише третина трамваїв і тролейбусів. Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради. «Завтра на маршрути вийде 30% рухомого складу міського електротранспорту», — йдеться у повідомленні міськради. Читайте також: Низка ТЕС не працюють через «серйозні пошкодження» після останнього…