В Одесі затримали офтальмолога, якого підозрюють у вимаганні хабаря від хворого пацієнта за оформлення медичних документів
13 березня, 15:23
Правоохоронці викрили 51-річного лікаря-офтальмолога, кандидата медичних наук, який працює в одній з лікарень в Одесі. Медик вимагав хабар за оформлення медичних документів й обіцянку вплинути на рішення лікарсько-консультативної комісії щодо встановлення інвалідності по зору. Про це повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.