В Одесі затримали лікаря-офтальмолога, який хотів нажитись на хворому пацієнтові
13 березня, 16:13
Правоохоронці з’ясували, що до медика звернувся чоловік із захворюванням очей, який раніше проходив лікування.
Медик вимагав та одержав 7500 доларів неправомірної вигоди за оформлення медичних документів й обіцянку вплинути на рішення лікарсько-консультативної комісії щодо встановлення інвалідності по зору. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передає Бессарабія.UA. Правоохоронці з’ясували, що до медика звернувся чоловік із…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.