Вчора в Одесі серйозно дощило, але складна погода не стала на заваді у комунальників на їх шляху у наведенні ладу у місті. Про це повідомили в Департаменті міського господарства Одеської міської ради. Комунальники прибирали опале листя, приводили території у належний санітарний стан, ліквідували стихійні звалища, збирали…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.