В Одесі вимкнули електроенергію у всіх споживачів, крім критичної інфраструктури, - ДТЕК
10 грудня 2022 – 10:13
В Одесі через масштаби руйнувань енергоінфраструктури завдані ударами дронів 10 грудня вимкнули світло у всіх споживачів. Електроенергія є лише на об’єктах критичної інфраструктури.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.