В Одесі викрили 8 посадовців у розтраті бюджету на 7 млн гривень
10 жовтня 2025 – 22:20
В Одесі правоохоронці виявили незаконну розтрату бюджетних коштів восьмома посадовцями мерії та комунальних установ. Прокуратура Одещини спільно з поліцією проводять заходи для притягнення до відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування та керівників, які займались **розкраданням** державних фінансів.…