В Одесі відновили теплопостачання після атаки РФ - Свириденко
15 грудня 2025 – 18:19
В Одесі відновили електропостачання для понад 180 тисяч споживачів, тоді як теплопостачання та водопостачання забезпечені в усіх районах міста. Про це повідомила глава уряду Юлія Свириденко у понеділок, 15 грудня. "Заслухала доповіді керівництва Одеської ОВА і відповідних служб щодо відновлення Одеси після російських…