В Одесі відновили електропостачання критичної інфраструктури
26 січня 2023 – 17:59
«Станом на 15:00 спеціалісти ДТЕК заживили всі об’єкти критичної інфраструктури в місті Одеса (лікарні, котельні, насосні станції водоканалу тощо).
Електропостачання критичної інфраструктури в Одесі відновлено після ранкових ракетних атак 26 січня. Про це повідомила пресслужба ДТЕК Одеські електромережі у Facebook. «Станом на 15:00 спеціалісти ДТЕК заживили всі об’єкти критичної інфраструктури в місті Одеса (лікарні, котельні, насосні станції водоканалу тощо). Енергетики…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.