В Одесі відбувся саміт за участі Зеленського та лідерів європейських країн – декларація
11 червня 2025 – 21:22
Учасники саміту Україна – Південно-Східна Європа, який відбувся в Одесі в середу, 11 червня, підтвердили європейські та євроатлантичні прагнення Києва.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.