В Одесі на вулиці Академіка Сахарова вбили чоловіка. Інцидент трапився в ніч з 15 на 16 листопада, повідомляє прес-служба Нацполіції. Щойно 33-річний чоловік вийшов з автомобіля, зловмисник накинувся на нього з ножем. Від множинних колото-різаних проникаючих поранень одесит помер. Тіло виявили перехожі, вони ж і викликали…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.