До Нового року залишилося трохи більше двох тижнів, а в мерії Одеси досі не вирішили, чи цього року встановлюватимуть міську ялинку. Про це повідомляє Думська. "На питання Думської про встановлення новорічного дерева в міськраді відповіли, що "рішення ще не прийняте". Раніше мерія проводила опитування у своєму офіційному…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.