В Одесі судитимуть медиків за привласнення 4,2 млн грн через "мертві душі"
27 січня 2025 – 15:55
Керівника та шістьох працівників підстанції екстреної медичної допомоги в Одесі обвинувачують у привласненні понад 4,2 млн грн бюджетних коштів. Справу передано до суду