В Одесі пройшов саміт «Україна – Південно-Східна Європа»
11 червня 2025 – 20:28
11 червня в Одесі пройшов саміт «Україна – Південно-Східна Європа», у якому взяли участь президенти Молдови, Чорногорії, Румунії та Сербії, а також прем’єр-міністри Болгарії, Хорватії та Греції. Про це повідомили у пресслужбі ОП. У ході зустрічі обговорили регіональну безпеку, стійкість до гібридних загроз, зміцнення торгових…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.