Прибувши на місце події, правоохоронці з’ясували, що 75-річна жінка переходила залізничні колії у невстановленому місці та не реагувала на сигнали машиніста локомотива.
Про трагічну подію, яка сталася сьогодні, 29 вересня, вранці поліцейським повідомила співробітниця залізничної станції. Про це повідомляє ГУНП в Одеській області, передає Бессарабія.UA. Прибувши на місце події, правоохоронці з’ясували, що 75-річна жінка переходила залізничні колії у невстановленому місці та не реагувала на…