В Одесі комунальники заробляли на фіктивних працівниках
сьогодні, 14:27
Про це пише департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України,….
Поліцейські встановили причетність раніше викритої групи посадовців комунального підприємства до ще однієї оборудки на якій змовники привласнили більше 2 мільйонів гривень державних коштів. За цим фактом їм оголошено нову підозру. Про це пише департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України, передає…