В Одесі комунальники проводять планові роботи з підвищення безпеки дорожнього руху
4 травня 2025 – 15:00
В Одесі працівники Комунальної Установи СМЕП проводять планові роботи з підвищення безпеки дорожнього руху. Про це повідомляє КУ «Спеціалізованний монтажно-експлуатаційний підрозділ». Комунальники виконують наступні роботи : -встановлення стовпчиків-делініаторів для впорядкування руху транспорту; -заміна застарілих…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.