В Одесі чоловік завітав до приятельки в гості і, доки та перебувала в сусідній кімнаті, викрав планшет зі смартфоном та пішов геть. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції. Правоохоронці затримали зловмисника. Тепер 33-річному правопорушникові загрожує до восьми років позбавлення волі.