В.о. міського голови Костополя пішов служити в армію
30 червня 2025 – 21:55
В.о. міського голови Давид Дідух заявив, що вирішив долучитись до лав ЗСУ. Про це він повідомив на своїй Фейсбук-сторінці. - Костопіль для мене — це не просто місце. Це дім, в якому я виріс, і люди, з якими пов’язане все важливе. Мати можливість працювати для його розвитку — велика честь. Дякую кожному, хто не стоїть осторонь і…