У Києві через надзвичайну енергетичну ситуацію продовжили зимові канікули в закладах загальної середньої освіти до 1 лютого 2026 року — відповідне рішення уряд ухвалив з міркувань безпеки та стабілізації освітнього процесу. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Верховної Ради, передає Рубрика.…