В Енергодарі знову новий «мер». Ним став співробітник «Росатому»
14 грудня 2022 – 20:39
Окупанти призначили працівника «Росатому» Едуарда Сєновоза новим главою «адміністрації» захопленого Енергодара. Про це повідомив український мер міста Дмитро Орлов. Він зазначив, що це вже п'ятий за р
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.