В ДТЕК відповіли, чи можливий у Києві повний блекаут
19 листопада 2022 – 09:44
19 листопада енергетикам вдалося збалансувати енергосистему, а тому відключати електроенергію в Києві будуть за графіками. Проте фахівці попереджають, що теоретично блекаут у столиці можливий. Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації Виконавчий директор ДТЕК…