В чотирьох областях скасували екстрені відключення
15 травня 2024 – 09:06
Компанія ДТЕК повідомила про скасування о 9:00 екстрених відключень в Києві, Київській області, на Одещині, Донеччині та Дніпропетровщині скасовано. «Енергетики повертають світло в усі домівки. Просимо вас продовжувати розумно споживати електрику. Ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою», - додали в компанії.…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.