В «Агрофірмі «Південна» розпочали збирання озимого ріпаку
23 червня 2025 – 08:20
В «Агрофірмі «Південна» триває збирання врожаю озимого ячменю, і, разом із цим, станом на 19 червня господарство розпочало збирання озимого ріпаку. Про це повідомила пресслужба Tekom Agro Group, пише АПК-Інформ.
Як було зазначено, цього року агрофірмі необхідно обмолотити озимий ріпак на площі 1250 га.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.