Ужгород: У закарпатської громади будуть партнери у польській гміні
23 червня 2023 – 11:04
Посадовиця з робочою поїздкою побувала у гміні Сувалки (Польща) разом з неліпинським сільським головою Василем Брудняком. Поїздка є наступним етапом у рамках налагодження співпраці між громадами Закарпаття і Підляського воєводства. Зокрема, що стосується встановлення партнерських зв'язків, розвитку транскордонного…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.