Утретє Луцьк приймає всеукраїнські змагання з літнього біатлону
30 вересня 2025 – 18:12
Уже втретє Луцьк приймає Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат. До обласного центру з’їхалися спортсмени з Івано-Франківська, Тернополя, Львова, Сум, Чернігова, Харкова, Закарпаття. Волинь представляють вихованці ДЮСШ №4 та Володимирського спортивного ліцею. Читати повністю