Уряд виділив Києву 2 млрд гривень на тепло та енергетику
5 червня, 20:03
Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення Києву додаткових 2 мільярдів гривень для підготовки до опалювального сезону. Кошти спрямують на захист енергетичної інфраструктури та забезпечення стабільного теплопостачання взимку.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.