Уряд виділить 615 млн грн на прифронтові території: на що підуть гроші
25 вересня 2025 – 20:49
Кабмін планує виділити 615 мільйонів гривень на підтримку Сумської, Дніпропетровської, Донецької областей. Про це повідомила премʼєр-міністерка Юлія Свириденко. З зазначених коштів, 333 млн грн із резервного фонду Держбюджету спрямують Сумській ОВА для завершення будівництва фортифікаційних споруд, інженерних укріплень та…