Уряд вчасно отримав пропозиції до плану енергостійкості Києва - Пантелеєв
3 березня, 21:10
Київ вчасно подав профільному міністерству пропозиції до плану енергетичної стійкості та представив їх на засіданні РНБО. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв та оприлюднив відкриту частину документу, яка не містить інформації з обмеженим доступом.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.