Уряд додав Києву 2 млрд на реалізацію плану стійкості
5 червня, 20:59
Кабмін спрямує Києву додаткові 2 млрд грн на підготовку до опалювального сезону. Кошти планують використати для захисту енергетичної інфраструктури та забезпечення теплопостачання. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко у п'ятницю, 5 червня. "У межах реалізації Плану стійкості Києва держава вже фінансує…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.