Кабінет міністрів перерозподілив зекономлені за іншими бюджетними програмами 220 млн гривень на потреби армії. Про це повідомила глава уряду Юлія Свириденко у вівторок, 23 червня. "Уряд додатково спрямував 220 млн гривень на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування…