Роботи з відновлення енергопостачання після пошкоджень, завданих обстрілами 9 січня, тривають у Києві та Київській області. Про це розповіла прем'єр-міністра Юлію Свириденко на своєму Telegram-каналі. Система теплопостачання у столиці вже запущена. Теплогенеруючі об’єкти подають теплоносій до житлових будинків, а подача тепла…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.