У тимчасово окупованому Севастополі воїни Сил безпілотних систем уразили головну електропідстанцію.Про це повідомив командувач Роберт Бровді (Мадяр), передає Цензор. НЕТ."Ждет Севастополь, ждет Камчатка, ждет... Читати новину на сайті "Черноморские новости"