Уперше у Львові відбулася вулична акція на підтримку ЛГБТ-людей
14 червня 2025 – 15:19
У центрі Львова 14 червня вперше відбулась правозахисна акція на підтримку ЛГБТ-людей "Бути собою — це право" за участю близько півсотні активістів з веселковими прапорами, захід тривав близько години. Про це повідомило hromadske. Як зазначають, це вперше, коли у Львові вдалось провести публічний вуличний захід на підтримку прав…