Умань попрощалася з колишнім мером, який загинув на фронті
27 липня 2024 – 13:33
В Умані 27 липня попрощалися з ексмером Олександром Цебрієм, який героїчно загинув на Донбасі . Фото з церемонії опублікував міський голова Києва Віталій Кличко. Олександр Цебрій був мером Умані в 2015-2020 роках. На початку повномасштабної війни пішов захищати Україну. Командував кулеметним взводом 58-ї окремої мотопіхотної…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.