Укрзалізниця почала встановлювати кондиціонери в електричках
30 травня, 18:00
Укрзалізниця зробила важливий крок до підвищення комфорту пасажирів: вперше в регіональних електропоїздах з’явилися кондиціонери. Це стало можливим завдяки власним силам залізничників, які відремонтували два склади на потужностях компанії, пише «Наше місто» з посиланням на УЗ. Кліматичним обладнанням оснащені два…