Раніше стало відомо, що в ніч на вівторок росіяни завдали нових ударів по енергетичних об'єктах України.
У низці областей України застосовано аварійні відключення електроенергії. Про це повідомило Укренерго увечері у вівторок, 14 жовтня. "Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – у Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, а також частково у Кіровоградській, Київській…