Укренерго повідомило про ситуацію зі світлом на Хмельниччині
30 травня 2024 – 11:12
Через атаку російських агресорів і негоду у Хмельницькій області залишалися без світла понад 14 тисяч споживачів. Про це повідомило Укренерго у четвер, 30 травня. "Вночі під час ракетної атаки в Хмельницькій області було пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури. Знеструмлювались понад 10 тисяч споживачів. На ранок…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.