Укренерго фіксує зростання споживання через використання обігрівачів
18 жовтня 2024 – 14:40
Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам, однак Укренерго фіксує його зростання через зниження температури повітря і використання обігрівачів. Про це повідомили в Укренерго. Уранці 18 жовтня споживання залишалося на тому ж рівні, що й попереднього дня – у четвер. “Учора, 17 жовтня, добовий максимум…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.