Українців попереджають про небезпеку перебування в Угорщині
6 березня, 11:56
Увечері 5 березня угорські силовики незаконно захопили два інкасаторські автомобілі, які прямували з Австрії до України. На тлі цього інциденту просить громадян утриматися від поїздок до Угорщини.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.