Українці залишаться без зв’язку? Мобільний оператор введе зміни у чотирьох областях
2 червня, 16:05
Згідно з графіком модернізації «Київстар», з 16 червня зміни торкнуться окремих територій чотирьох регіонів України.
Відключення технології третього покоління (3G), яке успішно стартувало в кількох регіонах на початку року, тепер масштабується на нові області. Оператори зазначають, що цей крок є абсолютно логічним і необхідним: застарілий стандарт лише перевантажує частотний ресурс, тоді як його ліквідація дозволить суттєво підвищити…