Українці разом із французами вшанували пам’ять жертв Голодомору в містечку під Страсбургом
26 листопада 2022 – 16:19
Українці й французи вшанували жертв Голодомору в містечку Ольцайм під Страсбургом (Франція), де встановлений меморіальний знак у пам’ять загиблих від великого голоду українців.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.