Український стрілець Сергій Куліш завоював перше “срібло” на Олімпіаді-2024
1 серпня 2024 – 13:20
Для 31-річного Сергія Куліша з Черкас це друга олімпійська медаль в кар’єрі після срібла в іншій вправі – пневматична гвинтівка 10 м в Ріо-2016.
1 серпня скарбничка збірної України поповнилася другою нагородою XXXIII Олімпійських ігор у Парижі. Срібним призером у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50 метрів став Сергій Куліш. Про це інформує “Галка” з посиланням на Національний олімпійський комітет України та олімпійської команди України. Для…