Український робот-камікадзе підірвав міст окупантів на Донеччині. ВIДЕО
2 квітня 2024 – 18:05
Українські захисники підірвали роботом-камікадзе українського виробництва міст у селі Іванівське Донецької області, чим суттєво ускладнили логістику росіян.