Український омбудсмен відреагував на викрадення окупантами мешканців Сумщини
6 березня, 12:53
Омбудсмен Дмитро Лубінець відреагував на інформацію про викрадення російськими військовими 19 мешканців прикордонного села Сопич Шосткинського району. Згідно з озвученою ним інформацією, зв’язок з ними припинився якийсь час тому, а потім на одному з пропагандистських телеканалах РФ з’явилося інтерв’ю з деякими з…