Українські військові збили російський Су-25 на Донеччині
4 травня 2024 – 21:04
Українські військові зі 110 окремої механізованої бригади збили російський штурмовик Су-25 у небі над Донецькою областю. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні. «Особливо відзначу воїнів зі 110 окремої механізованої бригади за збиття сьогодні чергового російського Су-25 — на Донеччині.…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.