Україні не вдасться до зими повністю відновити електромережу. Однак паралельно із відновленням важливо будувати по країні нові, менші та децентралізовані генерувальні станції, адже постійно відновлювати ті самі електростанції від повторних руйнувань з боку росії неможливо.
Про це розповів глава НЕК "Укренерго"…